Sėkmės istorijos

BOŽENA KARVELIENĖ

Romų integracijos namų pirmininkė, užsiima visuomenine veikla, didelį dėmesį skiria romių įgalinimui. (Žr. daugiau)


IŠVANAS KVIK

IŠVANAS KVIK

Lietuvos romų bendruomenės pirmininkas, ansamblio „Sare Roma“ meno vadovas, dainininkas. (Žr. daugiau) 


GOPALAS MICHAILOVSKIS

Baritonas, pirmo kurso magistro studentas Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, VšĮ „Romų intelektualų organizacijos“ pirmininkas. (Žr. daugiau)

Gopalo gyvenimo istorija laidoje „Išgirsk mano istoriją“


KONSUELA MAČIULEVIČIŪTĖ

Muzikos padagogė, choro dirigentė, muzikos pedagogikos studijų programos magistrantė, Roma Youth Round Table aktyvistė, VŠĮ Ro­mų in­teg­ra­ci­jos cent­ro va­do­vė. (Žr. daugiau)

Konsuelos gyvenimo istorija laidoje „Išgirsk mano istoriją“


ELENA SOROČINSKAJA

Aštuoniolikos išėjusi iš globos namų, mergina mokosi Vilniaus paslaugų ir verslo darbuotojų rengimo centre ir svajoja būti kirpėja. Dalyvavimas projekte „Dirbkime kartu su romais – naujos darbo galimybės ir iššūkiai“, Elenos manymu, padės jai įsidarbinti. Elena – aktyvi projekto veiklų dalyvė, suprantanti mokymų naudą, nes romai vertina tik tai, kas gali iš karto pakeisti jų gyvenimo kokybę.

Video pasakojimą sukūrė „Dokumentikos namai“


RUSLANAS

Ukmergės rajone gyvenantis ir į septintą klasę einantis Ruslanas neseniai tapo folklorinių šokių varžytuvių nugalėtoju. Ruslanas, kaip ir pora metų vyresnis jo brolis, šoka nuo mažens, įkvėpti tėvo – kapelos muzikanto, ūkininko ir kaimo bendruomenės nario. Jie keliauja po Lietuvą pasirodydami. Scena – viena tų retų vietų, kur jauni romai gali jaustis saugūs, išklausyti ir gerbiami (Žr. daugiau)

Nuotr. Berta Tilmantaitė, Artūras Morozovas, „Nanook“ multimedijų agentūra.

 


LORA

Kai buvo šešerių, Lora gyveno Vilniaus (Kirtimų) tabore. Tačiau mergina džiaugiasi, kad iš jo išėjo. Šiuo metu ji mokosi Naujininkų mokykloje ir svajoja tęsti mokslus Vokietijoje bei įgyti policininkės specialybę. „Bet tik todėl, kad Vokietijoje mokslai geresni ir finansiškai geriau. Šiaip tai nenoriu ten važiuoti. Labai myliu Lietuvą“, – teigia Lora. (Žr. daugiau) 

Lora, „Nanook“ multimedijų agentūros nuotr.