Naujienos

Birželio 15 d. Tautinių mažumų departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės direktorė Vida Montvydaitė ir Ryšių su tautinėmis bendrijomis skyriaus vedėja Rasa Paliukienė dalyvavo EK lėšomis finansuojamo projekto „Romų platforma – kelias link bendradarbiavimo su savivaldybėmis“ (IV dalis) organizuotame susitikime Vilkaviškio rajono Kybartų „Saulės“ progimnazijoje.

Susitikimą organizavo projekto tarpininkė Kybartuose – Birutė Rusevičienė. Renginyje dalyvavo Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka, Kybartų seniūnas, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja, socialinės paramos skyriaus vedėja, tarpinstitucinio bendradarbiavimo koordinatorė, Vilkaviškio rajono Kybartų „Saulės“ progimnazijos direktorius ir direktoriaus pavaduotojas, Vilkaviškio rajono Kybartų „Rasos“ mokyklos direktorė.

Susitikimo metu buvo aptarti su romų integracija susiję klausimai – padėtis savivaldybėje, iššūkiai Covid-19 pandemijos akivaizdoje, nuotolinis mokymasis, nedarbas, lietuvių kalbos mokymosi galimybės ne tik romų vaikams, bet ir jų tėvams..